₺9.800 KDV Dahil
₺10.479 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.150 KDV Dahil
₺4.369 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.620 KDV Dahil
₺4.969 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺9.300 KDV Dahil
₺9.769 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.775 KDV Dahil
₺8.595 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.850 KDV Dahil
₺5.629 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺12.170 KDV Dahil
₺12.569 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
₺8.915 KDV Dahil
₺10.209 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺6.850 KDV Dahil
₺7.499 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo

Arçelik Derin Dondurucu


Soğutma, saklama ve dondurma konusunda teknolojinin son ürünlerinden biri olan derin dondurucular mutfaklarda yerlerini aldığından bu yana büyük bir rahatlık ve konfor sağlıyor. Farklı ve seçenekli kapasitelerde sunulan derin dondurucular, dört mevsim besin saklamanın da en ideal seçeneği olarak öne çıkıyor. Meyve sebze, et, tavuk gibi ürünleri uzun ömürlü saklamaya kolaylık sağlayan bu ürün grubunun avantajları ile siz de yaşamınıza kolaylık katacaksınız.

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri


Arçelik Derin Dondurucu Modelleri sezonu kısa süren ve her zaman bulunamayan gıda ürünlerini dört mevsim boyunca istediğiniz besini tüketebilmenizi sağlıyor. Çekmeceli Derin Dondurucu ve Sandık Tipi Derin Dondurucu çeşitleriyle dikkat çeken Arçelik ürünleri, kullanım alışkanlıklarınıza göre çeşitli formlarda satışa sunuluyor. Hassas gıdaları gruplandırarak saklamak isteyenlere özel olan çekmeceli modeller çoğunlukla dikey derin dondurucular kategorisinde yer alıyor. Geniş  bir depolamaya imza atan sandık tipi derin dondurucular ise geniş aileler için büyük miktarda saklama alanı sunuyor. Multimode seçeneğini de barındıran modellerde daha fazla mod seçeneği ile kullanıcılarına alternatifler sağlıyor.


Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları


Mutfağınızda yapacağınız harcamaların bir kısmını karşılayan Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları ile de uygunluk sunuyor. Hacim kapasitesine ve farklı özelliklerine göre değişiklik gösteren fiyat skalasında her bütçe için ideal bir seçenek mevcut. Sandık tipi ya da çekmeceli olarak iki farklı modeli bulunan bu ürün grubunda sizler de arzu ettiğiniz ürünü uygun fiyata Marka Evinde farkıyla satın alabilirsiniz. Üstelik 9 aya varan taksit, hızlı kargo, garantili ürün seçenekleri de sahip olacağınız diğer ayrıcalıklar arasında yer alıyor.
Hemen ilgili kategori içerisinden sizin için uygun ölçülere ve özelliklere sahip derin dondurucuyu seçebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.